Kamerové systémy

Zabezpečujeme montáž kamerových systémov. Špecializujeme sa na IP kamerové systémy, ktoré sú flexibilnejšie a výkonnejšie ako analógové kamerové systémy. Kamery j možné zapojiť priamo do nahrávacieho zariadenia alebo na server (podľa potrieb zákazníka). Dnešné IP kamery taktiež dokážu nahrávať záznam na microSD kartu umiestnenej v kamere, tak že nie je nutnosť použiť nahrávacie zariadenie alebo server (riešenie vhodné pre malé prevádzky prípadne chaty). kamerove systemy

Bezpečnostné systémy

Sme držiteľom Licencie na prevádzku Technickej služby č. PT 001230.
Táto licencia nás oprávňuje robiť montáž, údržbu, revízie a opravu bezpečnostných systémov a poplachových systémov.
Naša spoločnosť je certifikovaným partnerom bezpečnostných systémov Jablotron.

Úplne nový alarm JABLOTRON 100 s prevratným systémom ovládania je komplexné riešenie určené nielen na ochranu majetku a osôb pred vlámaním a požiarom, ale integruje v jednom jadre aj funkcie inteligentného riešenia domu. Alarm umožňuje variabilne využiť zbernicové a bezdrôtové systémové prvky. Pružne sa prispôsobí nárokom na zabezpečenie rozsiahlej firmy, ale aj potrebám domácností a zároveň zostáva veľmi jednoducho a zrozumiteľne ovládateľný.

JABLOTRON 100 je navrhnutý a certifikovaný podľa EN 50131 pre stupeň zabezpečenia 2, do ktorého patrí väčšina nehnuteľností.
Pred dokončením je aj jeho certifikácia Národným bezpečnostným úradom SR.

Alarm s revolučným ovládaním JABLOTRON 100 získal hlavnú cenu ZLATÚ PLAKETU veľtrhu CONECO 2012 v Bratislave a ocenenie odbornej komisie na výstave AMPER 2012 v Brne.

JABLOTRON prichádza s ďalšími možnosťami, ako môžete pohodlným spôsobom vzdialene sledovať a ovládať svoj alarm. S novou aplikáciou MyJablotron a službou Bezpečnostná SIM môžete ovládať systémy Jablotron 100 zo svojich chytrých telefónov. Už dnes podporujeme operačný systém iOS a Android.

Dohodnite si obhliadku Vášho objektu, na základe ktorej Vám vypracujeme cenovú ponuku.

7 dôvodov pre voľbu Jablotron 100

1. Jednoduché ovládanie – Jablotron 100 je prvý alarm, ktorému vďaka revolučnému systému ovládania každý ihneď porozumie a nebude sa ho báť. Využívajte alarm vyvinutý pre ľudí.

2. Nadčasový dizajn – vzhľad jednotlivých prvkov alarmu Jabotron 100bol vytvorený v spolupráci so špičkovými dizajnérmi. Objavte krásu alarmu Jablotron 100!

3. Dostupný odkiaľkoľvek – do inštalácia alarmu Jablotron 100 sa jednoducho dostanete plnohodnotný vzdialeným prístupom z počítača, tabletu alebo smartfónu. Komunikujte so systémom bez hraníc.

4. Slobodný výber – alarm Jablotron 100 ponúka absolútnu slobodu výberu a prispôsobí sa potrebám zabezpečenia domov, bytov, chát, kancelárskych aj výrobných preistorov. Naplánujte veľkosť systému podľa individuálnych želaní a potrieb!

5. Mutifunkčné použitie – Jablotron 100 chráni nielen pred zlodejmi, ale tiež pred požiarom, záplavou alebo únikom plynu. Dokáže ovládať kúrenie alebo otvoriť garážové dvere. Využívajte možnosti špičkovej techniky naplno!

6. Šetrná inštalácia – kombinácia bezdrôtového a drôtového riešenia alarmu Jablotron 100 umožňuje šetrnú inštaláciu ako pre objekt, tak aj pre peňaženku. Profitujte z jedinečnej bezdrôtovej technológie Jablotron!

7. Skutočné bezpečie – kvalitný alarm vyžaduje nie len profesionálnu montáž, ale na zabezpečenie skutočnej ochrany aj neustály profesionálny dohľad. Ochrana majetku je tak zabezpečená bez ohľadu na to, či je užívateľ na dovolenke alebo má práve vypnutý telefón. Nezabudnite, že skutočné bezpečie poskytne až profesionálny zásah bezpečnostnou službou.